Raspored ispita

RASPORED POLAGANJA POPRAVNIH ISPITA

U AKADEMSKOJ 2015/16. GODINI - AVGUSTOVSKI ROK

     
 

Popravni ispit

I godina

Datum/Vrijeme

Sala

Ekonomija -                   Kolokvijum

02.09, 08:00

104

                                      Završni ispit

02.09, 08:00

104

Matematika -                 Završni ispit

01.09, 8:00-13:00

001, 002

Sociologija -                  Kolokvijum

08.09, 09:00-12:00

103

                                     Zavrsni ispit

08.09, 12:00-15:00

103

Pravo -                          Kolokvijum

03.09, 08:00

103

                                     Završni ispit

03.09, 08:00

103

Ekonomija firme-G1,  (prof. Ćetković)

 

 

                                      Kolokvijum

06.09, 8:00-10:00

006,  109

                                     Završni ispit

06.09, 10:00

104

Ekonomija firme-G2 (dr Kuljak)

 

 

                                      Kolokvijum

06.09, 11:00-13:00

006,  109

                                      Završni ispit

06.09, 13:30

110

Statistika -                     Kolokvijum

07.09, 08:00-11:00

001, 002

                                      Završni ispit

07.09, 11:00-14:00

006, 109

Biznis   -                        Kolokvijum

05.09, 10:00

103

                                      Zavrsni ispit

05.09, 10:00

103

Engleski jezik - III stepen

02.09, 12:00

103

Ruski jezik - III stepen

02.09, 12:00

110

Francuski jezik - III stepen

02.09, 12:00

202

Njemački jezik - III stepen

02.09, 12:00

203

Italijanski jezik - III stepen

02.09, 12:00

-001

 

Popravni ispit

II godina

Datum/Vrijeme

Sala

Računovodstvo -             Kolokvijum

02.09, 13:00-15:30

001, 002

                                       Završni ispit

02.09, 15:30-17:00

001, 002

Mikroekonomija -             Kolokvijum

05.09, 08:00-10:00

001, 002

                                       Završni ispit

05.09, 10:00-13:00

001, 002

Menadžment  -               Kolokvijum

03.09, 08:00-10:00

001, 002

                                      Završni ispit

03.09, 10:00-12:00

001, 002

Informatika  -                  Praktični test

06.09, 13:00-15:00

006,109

                          Završni ispit i algoritmi

06.09, 15:00-17:00

001, 002

Engleski jezik - IV stepen

06.09, 08:00

110

Ruski jezik - IV stepen

06.09, 08:00

202

Francuski jezik - IV stepen

06.09, 08:00

203

Njemački jezik - IV stepen

06.09, 08:00

-001

Italijanski jezik - IV stepen

06.09, 16:00

202

Razvoj ekonomske misli - Kolokvijum

10.09, 08:00-10:00

006, 109

                                          Završni ispit

10.09, 10:00

001

Privredni sistem -             Kolokvijum

01.09, 12:00-14:00

006, 109

                                         Završni ispit

01.09, 14:30

104

Finansijska matematika - Završni ispit

09.09, 08:00-13:00

001, 002

Informacioni sistemi -      Kolokvijum

08.09, 11:00-12:30

001

                                        Završni ispit

08.09, 12:30-14:00

001

Engleski jezik - V stepen

08.09, 15:00

103

Ruski jezik - V stepen

08.09, 15:00

104

Francuski jezik - V stepen

08.09, 15:00

110

Njemački jezik - V stepen

08.09, 15:00

202

Italijanski jezik - V stepen

08.09, 15:00

203

Menadžment  u saobraćaju

08.09, 08:00

104

Ostali izborni predmeti

U dogovoru sa nastavnikom

 

Popravni ispit

III godina

Datum/Vrijeme

Sala

Ekonomska statistika -     Kolokvijum

05.09, 13:00-17:00

001, 002

                                         Završni ispit

05.09, 13:00-17:00

001, 002

Operaciona istraživanja - Kolokvijum

02.09, 08:00-11:00

001, 002

                                         Završni ispit

02.09, 11:00-13:00

001, 002

Marketing -                       Kolokvijum

06.09, 08:00-11:00

001, 002

                                         Završni ispit

06.09, 11:00-13:00

001, 002

Engleski jezik struke

10.09, 09:00

103

Ruski jezik struke

10.09, 09:00

104

Francuski jezik struke

10.09, 09:00

110

Njemački jezik struke

10.09, 09:00

202

Italijanski jezik struke

10.09, 09:00

203

Analiza poslovanja -          Kolokvijum

07.09, 12:00-17:00

001, 002

                                          Završni ispit

07.09, 12:00-17:00

001, 002

Monetarna ekonomija  -     Kolokvijum

01.09,08:00-12:00

006,  109

                                          Završni ispit

01.09, 13:00-16:00

001, 002

Organizaciono ponašanje- Kolokvijum

03.09, 08:00-11:00

006,  109

                                           Završni ispit

03.09, 12:00-16:00

001

Demografska analiza

09.09, 08:00

103

Ekološka ekonomija

08.09, 08:00

110

Ostali izborni predmeti

U dogovoru sa nastavnikom

 

Popravni ispit

IV godina

Datum/Vrijeme

Sala

Principi strategijskog upravljanja

 

 

                                          Kolokvijum

07.09, 08:00-10:00

006,  109

                                         Završni ispit

07.09, 11:00-13:00

103

Ekonometrija   -                Kolokvijum

08.09, 08-11:00

001, 002

                                         Završni ispit

08.09, 11:00-14:00

006,  109

Međunarodna ekonomija - Kolokvijum

05.09, 09:00

104

                                          Završni ispit

05.09, 09:00

104

Privredni razvoj -               Kolokvijum

01.09, 08:00-10:00

103

                                         Završni ispit

01.09, 10:00-13:00

103

Finansijski menadžment - Kolokvijum

09.09, 13:00-15:00

001

                                          Završni ispit

09.09, 15:00-17:00

006,  109

Ispiti sa smjerova

U dogovoru sa nastavnikom