Uspješno održana prezentacija smjerova - IV godina studija

21.09.2016

Srijeda, 21.09. 2016. godine

Na Ekonomskom fakultetu je uspješno održana prezentacija smjerova sa četvrte godine studija. Prezentaciju je otvorio dekan, docent dr Nikola Milović, koji je poželio dobrodošlicu svim prisutnim profesorima, saradnicima i studentima. Prema riječima dekana, cilj prezentacije je da se studentima olakša donošenje odluke po pitanju izbora jednog od deset ponuđenih smjerova (Ekonomija javnog sektora, Ekonomske evropske integracije, Informacioni sistemi, Finansije, Kvantitativne metode u ekonomiji, Marketing, Međunarodni biznis, Menadžment, Preduzetništvo i biznis i Računovodstvo i revizija). Prezentacija smjerova je jedan u nizu događaja koji će obilježiti početak predstojeće studijske godine. Na kraju uvodnog izlaganja, dekan je studentima poželio uspješnu novu studijsku godinu, kao i završetak studija.

Nakon uvodnog izlaganja, profesori koji predaju na pomenutim usmjerenjima su, u vremenu predviđenom za izlaganje, prezentovali osnovne informacije o smjerovima, predmetima, metodima rada, ciljevima izučavanja i ishodima učenja za svaki predmet ponaosob.

Created with flickr slideshow.