Najava događaja: predstava Ples pobjednika

29.09.2016

Pozivaju se svi studenti Ekonomskog fakulteta na predstavu Ples pobjednika u izvođenju Studentskog teatra iz Podgorice.

Predstava će se održati 29.09.2016.god na Ekonomskom fakultetu, Amfiteatar Montenegro u 20h - ulaz slobodan

Ples pobjednika je urbana komedija mentalitetskog miljea, uz preplitanje muško-ženskih i poslovnih odnosa u maloj firmi, kroz traganje zaposlenih za izlaskom iz krize preko niza komičnih situacija.

Igraju: Sergej Damjanović, Milica Dabanović, Jovana Nikčević, Ivana Đurđić, Andrea Lekić, Milena Brajović, Milica Šarac, Dimitrije Drobnjak, Željka Korać, Svetlana Stamatović i Lazar Nikolić.

Tekst i režiju potpisuje Dragan Koprivica, asistent režije je Adriana Žolja Bošković, majstor svjetlaNemanja Klikovac, majstor tona Dražen Milić, a organizator projekta Zoran Krivokapić.