Brucoško veče ispunilo očekivanja

10.10.2016

U prelijepom ambijentu hotela „Ramada“, kao kruna manifestacije Dani brucoša, 06. 10. 2016. godine održano je Brucoško veče studenata Ekonomskog fakulteta.

Svečanu večeru kojoj su prisustvovali brucoši, profesori i predstavnici studentskih organizacija, organizovalo je Vijeće studenata Ekonomskog fakulteta. Prisutne je zabavljao „PG band“, dok su svoju premijeru pred brucošima imali bendovi „Highway“ i „Beer & Steel“, čiji su članovi studenti našeg fakulteta.

Posebnu dimenziju događaju dalo je prisustvo velikog broja profesora i saradnika Fakulteta, koji su pokazali da im svečane sale jednako odgovaraju kao i sale za predavanja.

Lijepo druženje trajalo je do iza ponoći, a svi prisutni su izrazili veliko zadovoljstvo atmosferom na samom događaju, i poželjeli da se slična pozitivna atmosfera zadrži i nakon Dana brucoša. Tako je još jedna generacija brucoša Ekonomskog fakulteta, uz svoje profesore i uz prijatnu atmosferu počela druženje sa Ekonomskim fakultetom.

Ostaje nam da im poželimo sreću!