CERGE- EI

21.03.2017

Obavještavamo zainteresovane kandidate da ceski Centar za ekonomska istraživanja i postdiplomsko obrazovanje-Ekonomski institut (CERGE-EI) nudi dva postdiplomska programa, na komercijalnoj osnovi:

1. Master program u oblasti primijenjene ekonomije (MAE)
  • Nude se 2 stipendije koje u znatnoj mjeri smanjuju cijenu ovog master programa u oblati primijenjene ekonomije. Program  je namijenjen studentima koji su zainteresovani za rad u javnim službama u matičnoj zemlji, ili koji su već imali iskustva u realizaciji projekata  od društvenog interesa.

Rok za online apliciranje je 31. mart 2017. godine.

Kontakt osoba za ovaj program: Yulia Sheveleva, MAE Admission, mae@cerge-ei.cz ; telefon: +420 777 018 973; skype: julia.sheveleva

1. Doktorat iz ekonomije

Program doktorskih studija je namijenjen je izuzetnim studentima koji žele rigorozno obrazovanje iz ekonomije, a nudi:

• Američki stil obrazovanja visokog kvaliteta, uključujući dvije godine programa,
  • Potpuno oslobađanje od školarine I stipendije,
  • Međunarodni fakultet I studentsko okruženje,
  • Studijske posjete  top US I evropskih univerziteta

Rok za online apliciranje je 30. april 2017. godine.

Kontakt osoba: Lenka Miklánková; phd@cerge-ei.cz; telefon: +420 224 005 250

folder_openPridruženi fajlovi